Život z víry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Platforma pro věřící křesťany, kteří to s Kristem myslí vážně a hledající, kteří myslí vážně své hledání.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
daniel89

daniel89


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 10. 09
Age : 35
Location : Morava

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:15 pm

Přemýšlím, že bych zavedl něco na způsob Událostí, ale je to zatím jen v plánu. Nejspíš budu i nadále pracovat pořád na Signálech, takže to asi mnohdy takové dvojité blogování. Pokud mě v brzkém čase nevyhodí, tak plánuji samozřejmě na tom portálu zatím zůstat a podpořit ty zbývající, kteří tam pořdá drží katolickou víru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.signaly.cz/daniel
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 21. 10. 09

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:19 pm

daniel89 napsal:
Přemýšlím, že bych zavedl něco na způsob Událostí, ale je to zatím jen v plánu. Nejspíš budu i nadále pracovat pořád na Signálech, takže to asi mnohdy takové dvojité blogování. Pokud mě v brzkém čase nevyhodí, tak plánuji samozřejmě na tom portálu zatím zůstat a podpořit ty zbývající, kteří tam pořdá drží katolickou víru.

Nebylo by to špatné a je to i technicky možné. Dokonce tu jsou i technicky možné blogy. Důvod, proč jsem šel na sosblog je jiný, tam se mi podařilo, byť přes pochroumané formátování, zachovat odkazy přímo v článcích, aniž bych je musel znovu vkládat.

Celkově si myslím, že by toto mohlo v mnoha ohledech z TECHNICKÉHO hlediska nahradit Signály. Problém bude vždy s rozšířením. A zajímalo by mně, jak by se např. na diecézku tvářili, kdybychom tam chtěli udělat stánek "Života z víry".
Návrat nahoru Goto down
http://domavmb.cz
daniel89

daniel89


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 10. 09
Age : 35
Location : Morava

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:47 pm

Já si myslím, že by nic nemohli a to zvláště v případě, kdyby to bylo venku mezi lidma. Navíc výhodou je, že se tím může propagovat Juventutem, což je zase můj cíl. Už i s Aloisem jsem se bavil, že je zapotřebí větší propagace, tak začneme. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.signaly.cz/daniel
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 21. 10. 09

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 8:57 pm

daniel89 napsal:
Já si myslím, že by nic nemohli a to zvláště v případě, kdyby to bylo venku mezi lidma. Navíc výhodou je, že se tím může propagovat Juventutem, což je zase můj cíl. Už i s Aloisem jsem se bavil, že je zapotřebí větší propagace, tak začneme. Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Icon_biggrin

To bude velice dobré.
Návrat nahoru Goto down
http://domavmb.cz
daniel89

daniel89


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 10. 09
Age : 35
Location : Morava

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeFri Oct 23, 2009 9:23 am

Admin napsal:
daniel89 napsal:
Já si myslím, že by nic nemohli a to zvláště v případě, kdyby to bylo venku mezi lidma. Navíc výhodou je, že se tím může propagovat Juventutem, což je zase můj cíl. Už i s Aloisem jsem se bavil, že je zapotřebí větší propagace, tak začneme. Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Icon_biggrin

To bude velice dobré.

Tak nevím, jestli to mášanci uchytnout se u naší mládeže, ale pokud zde jsou tací, kteří ujíždí na věcech typu Taizé, tak je rychle osloví i cela liturgie v latině se společenstvím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.signaly.cz/daniel
Admin
Admin



Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 21. 10. 09

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeFri Oct 23, 2009 11:01 am

daniel89 napsal:
Admin napsal:
daniel89 napsal:
Já si myslím, že by nic nemohli a to zvláště v případě, kdyby to bylo venku mezi lidma. Navíc výhodou je, že se tím může propagovat Juventutem, což je zase můj cíl. Už i s Aloisem jsem se bavil, že je zapotřebí větší propagace, tak začneme. Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Icon_biggrin

To bude velice dobré.

Tak nevím, jestli to mášanci uchytnout se u naší mládeže, ale pokud zde jsou tací, kteří ujíždí na věcech typu Taizé, tak je rychle osloví i cela liturgie v latině se společenstvím.

Lidí z Taizé je dost, ale oni jsou zmanipulovaní, že příznivci tradiční liturgie = odpůrci ekumenismu.
Návrat nahoru Goto down
http://domavmb.cz
daniel89

daniel89


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 10. 09
Age : 35
Location : Morava

Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitimeThu Nov 05, 2009 6:25 pm

Admin napsal:
daniel89 napsal:
Admin napsal:
daniel89 napsal:
Já si myslím, že by nic nemohli a to zvláště v případě, kdyby to bylo venku mezi lidma. Navíc výhodou je, že se tím může propagovat Juventutem, což je zase můj cíl. Už i s Aloisem jsem se bavil, že je zapotřebí větší propagace, tak začneme. Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Icon_biggrin

To bude velice dobré.

Tak nevím, jestli to máš šanci uchytnout se u naší mládeže, ale pokud zde jsou tací, kteří ujíždí na věcech typu Taizé, tak je rychle osloví i cela liturgie v latině se společenstvím.

Lidí z Taizé je dost, ale oni jsou zmanipulovaní, že příznivci tradiční liturgie = odpůrci ekumenismu.

To si piš že mám. Skutečnou katolickou inteligenci k sobě si získat mohu, ale takové typu RT a VKH už ne. S nimi se raději o těchto věcech nebudu ani bavit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.signaly.cz/daniel
Sponsored content





Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). Empty
PříspěvekPředmět: Re: Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).   Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné). I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Danovy blogy (Události, Danův ambit a podobné).
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Život z víry :: Křesťanský internet :: Blogy-
Přejdi na: